м.Київ, 03115, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618

Пн. - Пт.:
з 9:00 до 18:00

Послуги генпідрядної організації

В наші генпідрядні послуги входять будівельні і монтажні роботи, а також виконання організаційних і управлінських дій. Ми беремо на себе зобов\'язання за погодженням проектної документації, отримання дозволів, тверджень. Забезпечуємо гарантію і відповідальність за турботу про довкілля і про охорону людської праці. А також відповідальність за дотримання термінів і якість робіт та доводимо проект до кінця реалізації з перевірками, випробуваннями і налаштуванням пусконалагоджувальних дій. Після цього всього об\'єкт здається приймальній комісії та передається з супроводжуючою документацією, в тому числі висновками, актами і звітної інформацією про всі процеси і результати.

Пошук земельних ділянок

Ведемо пошук та підбір земельних ділянок недалеко від природи, в адекватній близькості від доріг, з майбутньою видовою перспективою та іншими умовами, потрібними вам.

Докладніше

Супровід в отриманні дозвільної документації

Будівництво нерухомості має високу ціну вартості, особливо в столиці та її області. З цієї причини важливо чітко і детально вести документи всіх операцій.

Докладніше

Співробітництво

Ми можемо вам допомогти захиститися від будь-яких ризиків на кожному етапі будівництва. І ведемо дії такого роду, як звірка та перевірка документів перед початком будівництва, оформлення договору та документів на земельну ділянку, підготовка проектних документів, отримання будівельного паспорта та дозволу на будівництво, а також містобудівних умовних рекомендацій і обмежень, виготовлення техпаспорта об’єкта та ін.

Докладніше