м.Київ, 03115, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618

Пн. - Пт.:
з 9:00 до 18:00

Монтаж інженерних мереж

Інженерні мережі - це взаємопов'язані системи технічного обладнання та споруд, які забезпечують приміщення об'єкта тепловими, електричними, газовими комунікаціями, системами водопостачання і каналізації, і т.д. і т.п. На першому етапі, перед будівництвом завжди стоїть проектування та розробка споруди, приміщень, зручності та грамотної відповідності розташування обладнання і систем. Нарівні з цим створюється максимально пророблена проектно-кошторисна документація, яка є основою для реалізації задуманого. Без цього планування і продуманої оцінки майбутнього об'єкта - можна упустити багато важливих моментів і пролетіти з успішним оборотом капіталовкладення.

Енергоефективність будинків

За побажанням замовника впроваджуємо сучасні енергозберігаючі інноваційні та вищого класу рішення, для комфортного функціонування будівель.

Докладніше

ІТП теплопункт і насосна

Приєднуємо разом з встановленням вузла обліку (УУТЕ) до теплових мереж, модернізуємо або реконструюємо згідно з тепловими організаціями і замовником.

Докладніше

Монтаж електрики

Виконуємо трасування кабелів за планом, проводимо штроб під них, потім прокладаємо електропроводку від щитка до розеток, вимикачів, люстр, світильників, і т.д.

Докладніше

Монтаж опалення

В комплекс з монтажу опалення входять - тепла підлога, встановлення котлів, колонок, встановлення батарей, радіаторів, теплових завіс, конвекторних обігрівачів.

Докладніше

Монтаж водопроводу

Виконання комплексних робіт по встановленню або закладанню систем водопостачання будь-якої складності (однозонна, двозонні), з перевіркою функціональності водопроводу.

Докладніше

Монтаж каналізації

Установка каналізаційних труб, стоків, що відводять і водоскидів на приватному об'єкті, території багатоквартирного будинку, офісу або будівлях іншого призначення.

Докладніше