м.Київ, 03115, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618

Пн. - Пт.:
з 9:00 до 18:00

Співробітництво

Співпрацюємо з субпідрядниками, постачальниками матеріалів і устаткування, HR-агентствами, архітекторами, дизайнерами, проектними майстернями і інститутами, буд-компаніями для кращого будівництва. Нам важливі задоволення клієнта і результат, тому ми завжди за комунікацію і співпрацю для досягнення кращих цілей людства.

Будівельні роботи під ключ

Ви заощадите особистий час, сили і навіть засоби - якщо у вас комплексне будівництво, це значна економія завдяки оптовим знижкам і внутрішнім розцінкам вартості роботи власних співробітників. Тим більше, що у наших фахівців йде вже злагоджена робота між собою з логічними переходами між задачами. Ви отримуєте якісний приємний результат у підсумках нашої роботи під ключ.

Співробітництво з постачальниками

Завдяки накопиченій нами базі кращих постачальників якісних будматеріалів, обладнання та пристроїв, ми налагодили механізм взаємодії та співпраці, щоб запобігти будь-яким ризикам на будівництві.

Матеріали

Ми закуповуємо і використовуємо тільки продукт високої якості, довговічності і надійності. У нас є величезний вибір від постачальників, тому замовнику може бути складно при виборі, але ми завжди підкажемо і допоможемо підібрати кращий варіант з усього. З основних матеріалів у будівництві є бетон, цемент, камінь, цегла, пісок, а також дерево, метал, скло, пластик та інші матеріали.

З ким працюємо

ЖК “LIFE”

ЖК “ЗЕЛЕНИЙ КВАРТАЛ”

КМ “SCANDI HOUSE”

КМ “SCANDI HOUSE 2”

    Заповнiть заявку по формi нижче.

    Ви можете надихнутися прикладом результату нашої роботи. Адже ЖК «Life» є безпечною та екологічно чистою територією, де є газони та відокремлені куточки природи. Все це дає відчуття свободи, гармонії і дихання на повні груди. А будівництво сучасної школи та дитсадка біля житлового комплексу - залучають молоді сім'ї!