м.Київ, 03115, вул. Феодори Пушиної, будинок 8А, офіс 618

Пн. - Пт.:
з 9:00 до 18:00

Обслуговування інженерних мереж

Підтримка інженерних мереж в робочому стані, одна з найважливіших завдань нашої компанії. Ми планомірно проводимо реконструкцію застарілих мереж. Своєчасно готуємо енергомережі до опалювального сезону, клопочемося про отримання форми Е-8. Впроваджуємо регулювання і автоматизацію обладнання інженерних мереж. Ведемо обов\'язкову нормативно-типову документацію. А також, наша оперативна аварійна служба, що моментально реагує на запити - працює цілодобово, щоб вчасно усунути раптові несправності, або відповісти на ваші запитання.

Обслуговування енергоефективності будинків

Обслуговуючи енергоефективність будівлі - ми перевіряємо різні фактори з урахуванням, що, наприклад фасади північного боку відрізняються від фасадів південної - режимами тепла.

Докладніше

Обслуговування ІТП теплопункту і насосної

Проводимо перевірку роботи, налагодження і ремонт автоматичних систем, їх пусконалагоджувальні роботи, прочищення та промивку трубопроводів, підготовку до опалювального сезону.

Докладніше

Обслуговування електрики

Проводимо профілактику і огляд електросистеми з розбиранням. Перевіряємо фіксацію кронштейнів та інші кріплення, стан ізоляції проводів і обладнання.

Докладніше

Обслуговування опалення

Планомірно і завчасно, перед опалювальним сезоном обслуговуємо мережу та обладнання опалення, проводячи профілактичні роботи, очищення та заміну.

Докладніше

Обслуговування водопроводу

Своєчасно обслуговуємо мережі водопостачання, для профілактики і зниження ризиків виникнення неполадок, які можуть потягнути великі фінансові витрати.

Докладніше

Обслуговування каналізації

Особливого догляду потребує кожен вид каналізації, в який входять колектори, контрколодязі, оглядові колодязі, випуски, стояки та відвідні труби, сливи.

Докладніше

Обслуговування ліфтів

Утримуємо ліфти в справному технічному стані, забезпечуємо їх безпечну роботу, і проводимо періодичний комплекс профілактичних заходів.

Докладніше

Аварійне обслуговування

Направляємо комплекс робіт для локальної ліквідації аварії, щоб усунути можливу загрозу для життя людей або для цілісності та збереження майна або приміщення.

Докладніше